KONST / Litografier / Färglitografi 14749324
nr 1474 9324
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Signerad, numrerad 17/200. Färglitografi, bildmått: 73x57 cm, yttermått inklusive ram: 87x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 juni 2022
kl 20:35:19
100 kr
150 kr
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd